усі різні усі схожі

4.12.2014, 17:00

Ми різні - в цьому наше багатство.

Ми разом - в цьому наша сила

 

Кожен із нас відрізняється один від одного зовнішністю, темпераментом, кольором шкіри, здібностями і найголовніше - своїм внутрішнім світом. «Я такий же, як і всі, і я ні на кого не схожий. Я один - єдиний такий. Мій внутрішній світ неповторний, яким би він не був» - так гадає більшість людей планети. Так само є неповторним і світ тих, хто нас оточує.

4 грудня 2014 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено заняття для учнів 5-А класу «Усі  ми різні, але всі такі схожі».

Метою даного заняття було розкрити поняття «толерантність», використовуючи історичні факти, афоризми видатних людей, виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість до людей, які нас оточують,  почуття взаємодопомоги  та дружнього прийняття людини з обмеженими можливостями.

Соціальним педагогом школи Різниченко О.А. було проведено такі вправи, як «Чим ми схожі?», «Індекс толерантності», «Міст дружби», «Компліменти», «Мішечок порад».

Завершилося заняття вправою «Серце сповнене любов’ю». Кожен учень мав можливість подарувати «сердечко» із палкими побажаннями щастя, добра  тому, кому дуже потрібна в цей час підтримка та допомога.