«Кібербулінг або агресія в Інтернеті»

11.12.2014, 10:49

Ще кілька років тому про кібербулінг ми майже не чули. Завдяки входженню суспільства в  еру інформаційних технологій, сьогодні цей термін стає словом повсякденного вжитку, є таким же зрозумілим, як терміни «сайт», «домен», «хостінг».

Явище кібербулінгу набирає в Україні все більших обертів, і вже настав час говорити про нього, як про одну з найрозповсюдженіших форм насильства – кібертероризм.

 З метою попередження агресивної поведінки в Інтернет-середовищі

9 грудня 2014 року у Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» практичним психологом Калієнко Т. С. для учнів 8-го класу було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Кібербулінг або агресія в Інтернеті». Під час тренінгу учні дізналися, що таке кібербулінг, які існують його види, навчилися їх розпізнавати. До перегляду дітям був запропонований навчальний відеоролик «Обережно, кібербулінг!». По закінченню заходу кожен учень отримав пам'ятку «Правила безпечного Інтернету для дітей». На захід була запрошена методист ММК Малиця М. Ю.