16 днів проти насильства

1.11.2015, 16:05

В рамках акції «16 днів проти насильства» відбулася зустріч учнів 6-10 класів СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О. Нижниченка відбулася за участю начальника відділу у справах сім’ї та молоді Оробченко Т.В., настоятеля Свято-Миколаївського Собору О. Георгієм Грабом та учасником АТО, «кіборгом» з Донецького аеропорту Калініченко Сергієм з позивним «Калина».

Питання, пов’язані із майбутніми батьківськими обов’язками, недопущенню насильства у будь-якій формі у дитячих колективах та у майбутніх родинах, - були основними темами, які висвітлювалися на зустрічі. Затамувавши подих слухали «Калину», який говорив про любов до рідних, до матері, до України, бо захищати можна тільки те, що любиш. Дав потримати в руках усім у залі розірваний снаряд, уламки від міни та показав, які заборонені Конвенцією вибухові пристрої використовує російська армія в Україні. Закликав готувати себе з підліткового віку бути мужнім, сильним та витривалим і запросив до участі у всеукраїнській організації патріотів, де юнаки та дівчата навчаться військовій спеціальності, фізичній витривалості та загартують душу і тіло.

О. Георгій Граб був, як завжди, центром уваги, адже його звернення до дітей - це завжди глибока філософія та алегорія. Притча про чорного та білого вовків – це розмова про добро а зло, яке є у кожного з нас у серці. І якого вовка ми будемо годувати, така буде і душа людини. Він процитував сучасного грузинського філософа «Жінку не можна бити. Просто не можна. Бо вдаривши жінку, ти запродаєш свою матір, а, значить, ти можеш бути зрадником Батьківщини».

Відверта та щира розмова не залишила байдужими дітей та вчителів.