16 днів проти насильства

3.12.2015, 11:40

2 грудня 2015 року в рамках акції «16 днів проти насильства», відбулася зустріч начальника відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради, директора духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському соборі О. Георгієм Коваленко та учасником АТО, «кіборгом» з Донецького аеропорту Калініченко Сергієм з позивним «Калина» з учнями будівельного ліцею.

       Були висвітлені питання попередження насильства в сім’ї, виконання батьківських обов’язків та запобіжні заходи щодо жорстокого поводження між людьми.

       С. Калініченко говорив про те, що сильна та підготовлена людина є найкращим запобіжником проти агресії та бажання військових дій. Запропонував юнакам відвідувати тренувальні заняття з допризовної підготовки, які він проводить двічі на тиждень.

      О. Георгій Коваленко вміло об’єднав дві важливі теми – насильство в сім’ї та патріотизм, бо чоловік, який ображає і жорстоко поводиться з дружиною не може бути захисником Вітчизни. Сильний і мужній чоловік не ображає дружину та дітей.