Зустріч із студентами Комсомольського політехнічного коледжу

5.12.2016, 15:17

      5 грудня 2016 року в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» відбулася зустріч із студентами Комсомольського політехнічного коледжу за участю начальника відділу у справах сім’ї  та молоді Оробченко Т.В. та благочинного Архієрейського подвор’я Свято-Миколаївського собору о. Георгієм Грабом.

      Відбулася щира та відверта розмова про причини та наслідки насильства в сім’ї, формування моделі поведінки дітей у родинах, де вчинення насильства є нормою поведінки батьків. Обговорили психологічну залежність поведінки підлітків від моделі родинного виховання у подальшому дорослому житті.

      О. Георгій говорив про міцність подружніх зв’язків та потребу у надійності і мужності чоловіка, батька,  захисника. Ставив в основу сімейного життя любов до дітей як основу формування майбутньої особистості у дорослому житті. Просив сформулювати кожному присутньому образ чоловіка і жінки, який вони хотіли б бачити поряд із собою у подружньому житті. Акцентував, що дитина, яка виросла в агресивній родині обов’язково буде нести цю поведінку і у своє доросле життя.

      Для студентів 1-2 курсі були надані інформаційні листівки щодо звернень за захистом від насильства у будь-якому середовищі.

 

Т.В. Оробченко