Навчальні заклади естетичного спрямування та спортивні школи міста готові до роботи

4.09.2018, 09:21

30 серпня оглядова комісія під керівництвом заступника міського голови, голови комісії Надії Угнічевої перевірила стан готовності   позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Дитяча музична школа» й «Дитяча художня школа», дитячих юнацьких спортивних шкіл  № 1 і № 3 міста до 2018-2019 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.


Члени комісії оглянули хід ремонтних робіт у закладах, оцінили їх готовність до прийому учнів та проведення занять, оглянули навчальні кабінети та зали для тренувань, обговорили кадрові питання. 


Директор музичної школи Анатолій Головня повідомив, що у 2018 році за кошти міського бюджету придбали нові інструменти: цифрове фортепіано YAMAHA CLP-645R на 140 тис. грн, віолончель STENTOR 1102/А STUDENT I CELLO OUTFIT 4/4 на 13 тис. грн, 2 скрипки та 2 гітари загальною вартістю 16,4 тис. грн, 10 метрономів на 10 тис. грн, 18 пюпітрів на 9 тис. грн. Також закупили нові меблі: столи, стільці, шафи загальною вартістю 46 тис. грн. Надія Угнічева від імені міської адміністрації подякувала викладачам та вихованцям ПСМНЗ «Дитяча музична школа» за активну участь у загальноміських культурно-мистецьких заходах.  


Директор дитячої художньої школи Ольга Чередніченко також прозвітувала про підготовку закладу до нового навчального року. Зауважила, що за кошти міського бюджету у 2018 році у ПСМНЗ «Дитяча художня школа» придбано: сонцезахисні рулонні штори для 2 навчальних кабінетів на 15 тис. грн, шафу-купе на 6 тис. грн, віконні грати на 14 тис. грн, 22 блокуючих замки на 4 тис. грн, кронштейн і кабель до мультимедійного комплекту на 3 тис. грн, 11 вогнегасників на 4 тис. грн. Оновлено сантехніку в туалетній кімнаті. 


Начальник відділу культури, туризму і спорту Ірина Зеленська підсумувала: «Школи естетичного виховання отримали паспорти готовності до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років, забезпечені педагогічними кадрами та необхідною шкільною документацією і обладнанням».


Віктор Чирочка – директор ДЮСШ №1 доповів про підготовку спортивних шкіл до роботи, окреслив низку поточних проблемних питань. Відзначив, що з міського бюджету виділено 279 тис. грн, за які виконано поточні ремонти спортивної зали для гри в футбол та теніс фізкультурно-оздоровчого комплексу, майданчиків відкритих тенісних кортів,  зал з тренування в школі боксу та дзюдо, приміщень стрілецького тиру та велобази. У школі боксу відремонтовано покрівлю та роздягальню, замінено старі лампи на нові енергозберігаючі. Здійснено ремонт фасадної частини ганку та встановлено нові вхідні двері велобази. Придбали спортивний одяг та інвентар: кімоно, боксерські шоломи та рукавички, таймери, запасні частини для ремонту велосипедів, експандери, інше.   


Члени комісії спільно з директором ДЮСШ №3 Анатолієм Шафоростовим оглянули спортивні зали, тренерські та адміністративні кімнати, туалети, душові та ангари для збереження спортивного інвентарю. Директор ДЮСШ №3 поінформував: «Цьогоріч у 2018 році в ДЮСШ № 3 придбано яхту класу «Фінн» вартістю 747 тис. грн, яхту класу «Лазер» вартістю 330 тис. грн, вітрило на швертбот класу «Фінн» вартістю 35 тис. грн, спортивний інвентар для проведення навчально-тренувальних занять на суму 40 тис. грн. Укладено договір на придбання причіпу для перевезення човнів на суму 105 тис. грн. Також проведено капітальний ремонт покрівлі спортивного залу «Динамо» на 63 тис. грн, фахівцями здійснено обстеження несучих конструкцій стелі тренувальної зали по вул. Конституції, 20 та виготовлено проект її реконструкції на 69 тис. грн. Власними силами проведено поточні ремонти атлетичної зали, теплового вузла, сходових клітин та покрівлі запасних виходів у спорткомплексі «Динамо»; ганку АБК яхт-клубу, відремонтовано огорожу футбольного поля, побутових приміщень човново-прокатної станції».


За результатами перевірки членами комісії підписано акти готовності  ПСМНЗ «Дитяча музична школа» й «Дитяча художня школа», ДЮСШ № 1 і № 3 міста до 2018-2019 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. Надія Угнічева привітала викладачів та тренерів з 01 вересня, побажала успіхів у новому навчальному році та визначних здобутків.