Архів електронних петицій

Нова назва міста - Святомиколаївськ

Текст електронної петиції:


Верховна Рада України прийняла рішення про перейменування міста Комсомольськ на Горішні Плавні, не враховуючи думку та інтереси громади. Пропоную для розгляду на громадських слуханнях нову назву міста – Святомиколаївськ. Вважаю, що запропонована назва буде відображати наше національне та духовне коріння.

 

 

Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», виконавчими органами Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розглянуто розміщену на веб-сайті Горішньоплавнівської міської ради електронну петицію щодо винесення на громадські слухання нову назву міста - Святомиколаївськ.

 

На громадських слуханнях, що відбулись у місті 08.06.2016р. більшістю голосів делегатів погоджено нову назву міста «Святомиколаївськ». Враховуючи, що відповідно до статті 85 Конституції України, перейменування населених пунктів є виключною компетенцією Верховної Ради України, рішення про затвердження Резолюції громадських слухань направлене на розгляд до Верховної Ради.

 

 

 

Секретар  міської ради 

С.С. Дорота

11.07.2016 р.

 

 

 Зібрано підписів:

327


з 175
необхіднихЗбір підписів завершено