Архів електронних петицій

Заборонити привітання від міськвиконкому на рекламних щитах

Текст електронної петиції:


Пропоную мешканцям нашого міста підтримати заборону на привітання від виконкому на бігбордах(рекламних щитах). Пропоную кошти, які витрачаються на цю рекламу, направляти на реальні проекти. Якщо чиновнику дуже закортить привітати мешканців за святом - будь ласка - за свої кошти. Якщо така пропозиція не буде прийнята, то пропоную на кожному рекламному щиту вказувати суму, виділену із бюджету, щоб народ бачив, куди витрачаються сплачені податки.

 

Ваша електронна петиція опрацьована службами виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

По суті електронної петиції повідомляємо наступне, що розміщення привітань з нагоди державних, місцевих свят, ювілейних дат на зовнішніх рекламних носіях здійснюється на підставі Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, нагородження осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Комсомольська, реалізації інформаційної політики Комсомольської міської ради Полтавської області, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії Комсомольської міської ради Полтавської області 7 скликання від 26.01.2016р.

Тому, дане питання буде винесено на розгляд чергового засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

За результатами розгляду Вас буде повідомлено додатково.

 

 

Секретар міської ради                                                                          С.С. Дорота 

 Зібрано підписів:

215


з 175
необхіднихЗбір підписів завершено