Архів електронних петицій

Восстановление спортивных площадок во дворах.

Текст електронної петиції:


Несмотря на лидерство города во многих областях, состояние здоровья его жителей ухудшается угрожающими темпами. Снижается выносливость и растет заболеваемость среди детей всех возрастных групп, молодежи и взрослых. Одной из общепризнанных причин этого - снижение физической активности людей. За последние полгода в городе открыты несколько магазинов по продаже пива на разлив, и ни одной спортплощадки! Во дворах, почти все турники, брусья и теннисные столы демонтированы, либо пришли в негодность. Волейбольные и футбольные площадки затоптаны и заросли травой. Массовый доступ к спортивным сооружениям ограничен либо усложнен. Пропаганда занятий физической культурой отсутствует. И если школьники еще занимаются на уроках физкультуры, удел молодежи и взрослого населения - платные залы, которые могут себе позволить немногие. Для власти, заботящейся о своей громаде, нормой, прежде всего, должно быть беспокойство о здоровье людей и создание условий для его поддержания.

Предлагаю:

1. Определить из числа работников исполкома, ответственного за развитие физической культуры населения.

2. Привести в норму состояние имеющихся спортивных площадок во дворах.

3. Восстановить имеющиеся во дворах спортивные снаряды, либо изготовить и установить новые.

4. Обязать отдельным пунктом договора предприятия, обслуживающие город, поддерживать места занятий физкультурой в должном состоянии.

5. Исполнительному комитету разработать, уже в 2016 году, план пропаганды и популяризации здорового образа жизни и занятий физической культурой среди населения.

6. Создать на сайте городского совета рубрику "Здоровый образ жизни", где ежемесячно публиковать отчет профильных работников исполкома о проделанной работе.

7. Для демонстрации пользы занятий физкультурой, как примеры для подражания подрастающему поколению, периодически освещать в СМИ спортивную деятельность первых лиц города, руководителей предприятий, организаций, дошкольных и учебных заведений.

 

Розглянувши подану Вами електронну петицію  щодо відновлення спортивних майданчиків, повідомляємо наступне.

Питання, що поставлені для обговорення та прийняття відповідних рішень у петиції, дійсно актуальні.

Щодо існуючого стану спортивних або ігрових майданчиків на прибудинкових територіях повідомляємо, що поточне утримання цих об’єктів виконується за рахунок оплати послуг з утримання будинку та прибудинкової території  мешканців багатоповерхових будинків.

До структури тарифу на утримання будинку та прибудинкової території включено поточний ремонт обладнання спортивних, дитячих  та господарських майданчиків, і цих коштів вистачає на те, щоб виконувати фарбування та дрібний ремонт елементів спортивних та інших майданчиків. У зв’язку з цим житлово-експлуатаційні підприємства не в змозі встановлювати нові  форми або проводити їх капітальний ремонт, що особливо примітно на прибудинкових територіях ранньої забудови міста. На сьогодні потребуть облаштування спортивні  майданчики для проведення занять з футболу, баскетболу, волейболу та інших видів спорту у дворах будинків, бо покриття цих майданчиків здійснено щебенем та асфальтом, що робить заняття на них не зовсім зручними.

На апаратній нараді з керівниками комунальних підприємств міста за участю міського голови, яка відбулася 18.07.2016 року,  було дано доручення провести моніторинг та надати інформацію щодо потреби  в заміні та встановленню нових ігрових форм на прибудинкових територіях та облаштування спортивних майданчиків з метою формування та  затвердження Міської  програми «Ігрові майданчики» на 2017-2020 роки.

Але разом з тим  планово ремонтується та оновлюється і спортивна база міста за рахунок коштів  міського бюджету. Облаштовано ринг на помості біля школи боксу (вул. Добровольського, 63), встановлені штучні футбольні майданчики (2 поля розміром 22 х 42) в оздоровчій зоні біля яхт-клубу, реконструйовано стадіон «Гірник», проводяться капітальні ремонти спортивних залів шкіл, проводяться косметичні ремонти спортивних споруд, що знаходяться на балансі спортивних шкіл та загальноосвітніх навчальних закладів міста.

За кошти Благодійного фонду «Полтавського ГЗК»  у місті побудовано два стадіони  (СЗОШ № 3 та ЗОШ № 6) з біговими доріжками, здійснено капітальний ремонт басейну ДЮСШ № 2, утримується спортивний комплекс «Юність», встановлено чимало розвиваючих комплексів для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку тощо.

На засіданнях виконавчого комітету щороку розглядається питання про підсумки виступів спортсменів міста на змаганнях обласного, державного та міжнародних рівнів.

Відділ фізичної культури та спорту щотижня висвітлює в ЗМІ міста свою діяльність (газети «Телеекспрес» та «Громадська думка», телепрограма «Спортивні новини КТВ», сайт Горішньоплавнівської міської ради в розділі «Новини міста», міське радіомовлення).

Інформація надається вчасно та системно. Налагоджені тісні практичні стосунки журналістів з адміністраціями ЗОШ, ДЮСШ, керівниками спортивних клубів та відділу фізичної культури та спорту.

На офіційному  сайті міської ради в розділі «Анонси» розміщується план заходів  на  кожен  тиждень, який містить інформацію про події у сфері фізичної   культури   та   спорту.  У  розділі  «Новини» наявна  інформація   про   загальноміські спортивні заходи,  що відбулися

Сьогодні відділом фізичної культури та спорту розглядається концепція створення в місті Центру з фізичного розвитку населення «Спорт для всіх». Основна мета діяльності Центру якраз і полягає в організації оздоровчих занять за місцем проживання і, як логічне продовження, створення умов для їх проведення.

 

Міський голова   Д.Г. Биков Зібрано підписів:

210


з 175
необхіднихЗбір підписів завершено