Архів електронних петицій

ТДоведення до ладу території навколо паркового озера

Текст електронної петиції:


Шановні депутати та жителі міста! Прошу звернути Вашу увагу на стан території навколо паркового озера. З кожним роком його краса згасає, стежки заростають травою, а частина з них геть зруйнована або ж недобудована! До ладу доведений лишень один невеликий відріз приберегової лінії. Вважаю доцільним відновити та, у деяких місцях, добудувати пішохідну стежку навколо озера, встановити додаткові лавки, смітники та освітлення.

 

 

Розглянувши подану Вами електрону петицію щодо доведення до ладу території навколо паркового озера, виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області повідомляє.

Роботи з благоустрою паркового озера ведуться з 2005 року. Спочатку були виконані роботи з улаштування пішохідних доріжок, встановлено освітлення, лавочки, урни, альтанки та скульптури. Потім висаджено дерева та кущі, влаштовано квітники. Згодом побудовано пандус.

Для збереження водойми від замулення водоростями, у 2009 році проведено підселення травоїдної риби до водойми (товстолобика, білого амура, дзеркального коропа). Такі риби є природними фільтрами замулених водойм, вони очищають воду від водорості. У 2015 році на парковому озері застосовано біологічний метод очищення водойми, а саме – підселення водорості хлорели. Хлорела запобігає росту синьо-зелених водоростей, насичує водойми киснем. Маючи позитивний результат минулого року, в цьому році також провели підселення хлорели у водойму.

З метою уникнення ерозійних процесів, за рахунок яких відбувається швидке руйнування берегів, що призводить до обміління та засмічення водойми, окрім того, несе загрозу для перебування людей на схилах озера, розроблено проект «Благоустрій паркового озера. Укріплення берегів». У 2009-2010 роках реалізована частина проекту, але із-за відсутності коштів роботи було призупинено.

В цьому році, проектною організацією вносяться корективи в існуючий проект, а саме:

- корегування робіт з берегоукріплення;

- розчищення озера від мулу та очерету;

- благоустрій території паркового озера, з улаштуванням зони відпочинку.

 

 

 

З повагою міський голова                                                             Д.Г. БиковЗібрано підписів:

177


з 175
необхіднихЗбір підписів завершено