Архів електронних петицій

Переоборудования системы отопления

Текст електронної петиції:


Уважаем Дмитрий Геннадьевич, а также жители города! Прошу Вас рассмотреть вопрос по поводу переоборудования системы отопления. Как нам всем известно в скором времени тарифы на отопления достигнут критичной для потребителя отметки и обойдутся в 1280 грн.за 1 Гкал, ведь существуют альтернативные методы отопления кроме газа. Например уголь, брикеты, дрова, мазут и т.д. Для решения данного вопроса потребуется переоборудовать только котельные нашего города, сети же останутся нетронутыми. Хочу привести простой пример расчета: Отопление многоэтажного дома газом за период в 180 дней площадью 4000 м/кв. обойдется в 828095.03 грн. Отопление того же дома брикетами обойдется в 507474.00 грн. Исходя из данных расчетов каждая семья могла бы значительно сэкономить свой бюджет. Спасибо за внимание!

 

 

       Розглянувши Вашу електронну петицію стосовно переобладнання системи опалення багатоповерхових житлових будинків з використанням альтернативних видів палива, повідомляємо наступне:

       З 1 липня 2016 року введений тариф на теплову енергію для потреб населення м. Горішні Плавні на рівні 1315,83 грн. за 1 Гкал з ПДВ, що на 96% більше ніж попередній.

       В опалювальний сезон 2015-2016 років середній показник споживання теплової енергії в багатоповерхових житлових будинках складав 0,0152 Гкал/м² за місяць, тобто виходячи із встановлених тарифів опалення багатоповерхового житлового будинку площею 4000 м² за опалювальний період буде коштуватиме мешканцям міста 4000х1315,83х6х0,0152 =480014,8 грн., а не 828095,03 грн. без наведених  розрахунків.

       Питання використання альтернативних джерел для виробництва теплової енергії на котельнях КВП «Теплоенерго»  розглядається в межах наявних паливно-енергетичних ресурсів та  можливого отримання альтернативного палива. Для переводу котельного обладнання на інші види палива, ніж природний газ, необхідно замінити все теплотехнічне обладнання, збудувати нову інфраструктуру отримання паливних ресурсів. Вартість впровадження вказаних технологій на котельні по пров. Енергетиків, 31 коштуватиме близько 140 млн. грн., при цьому буде заміщене близько 28% від загального об’єму природного газу, що використовується підприємством. Вказаний об’єм заміщення природного газу може призвести до зменшення тарифу на теплову енергію для споживачів міста на 10%.

       Для визначення стратегії розвитку підприємства було розроблено техніко-економічне обґрунтування реконструкції котельні по пров. Енергетиків, 31, як самого важливого об’єкту системи теплопостачання міста. Виходячи із отриманих розрахунків було прийняте рішення про співпрацю із НЕФКО (Північна екологична финансова корпорація) щодо можливого кредитуванню робіт із реконструкції котельні, в тому числі і по перспективному використанню біопалива для виробництва 20-25% від необхідної кількості теплової енергії на потреби споживачів міста. Процес впровадження проектів такого масштабу є досить дороговартісним та довготривалим.

       Для зменшення споживання теплової енергії окремими багатоквартирними житловими будинками рекомендуємо споживачам  впроваджувати заходи по економії енергоресурсів, як технічного так і організаційного характеру. Першим етапом заходів з енергозбереження є створення ОСББ – це дасть можливість приймати участь у державних, міських та донорських програмах з енергозбереження і залучити кошти на енергомодернізацію будинку.

 

Міський голова    Д.Г. БиковЗібрано підписів:

176


з 175
необхіднихЗбір підписів завершено