Архів електронних петицій

Спорт

Текст електронної петиції:


Громадськість міста обурена останніми діями міської влади у сфері фізичної культури і спорту! На даний час наше місто посідає провідне місце в області за якістю проведення спортивно-масової роботи. Кілька місяців тому Асоціація спортивних журналістів України визнала наше місто найспортивнішим в державі. Наші спортсмени були учасниками багатьох Олімпійських Ігор: Атланта, Сідней, Афіни та Паралімпійських Ігор у Лондоні. А в серпні поточного року одразу троє спортсменів нашого міста будуть захищати честь України на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Сьогодні в місті працюють 10 клубів та 3 ДЮСШ. Заняття зі спортсменами ведуть 6 Заслужених тренерів України, 6 тренерів вищої спортивної категорії. В місті за рік відбувається понад 90 спортивно-масових заходів. Успіхами наших спортсменів пишаються і міський голова, і місцева влада, і мешканці міста. Але останні дії міської влади змушують нас замислитись над тим, а чи потрібен спорт нашому місту? Десь 2 тижні тому на затоці Барбара встановили водні атракціони, які не сумісні з проведенням тренувань і змагань з веслування на байдарках і каное.

Хтось же дав дозвіл на це?

Чи вже хтось намагається приватизувати і Барбару?

Може хазяїн Барбари з’явився?

А ось і наступний крок від нашої влади... 19.07 на офіційному сайті було розміщено проект рішення про ліквідацію відділу з фізкультури і спорту та передачі його функцій відділу культури та туризму.

Хоча на державному та обласному рівнях існують 2 різних міністерства з різними повноваженнями: Міністерство сім’ї, молоді та спорту, а також Міністерство культури і туризму. Місцева влада хоче об'єднати несумісне, і таким чином знищити спорт в нашому місті. І всі ці рішення приймаються таємно, десь в кулуарах, не ставлячи до відома, ні працівників галузі фізичної культури та спорту, ні спортсменів, ні громадськість міста. Спортивна громадськість звертається до влади і сподівається на її здоровий глузд.

Відділ фізичної культури і спорту в нашому місті має існувати як самостійний відділ!

 

Розглянувши Вашу електронну петицію, повідомляємо наступне:

 

16 серпня поточного року на чотирнадцятій сесії міської ради сьомого скликання більшістю голосів депутатів міської ради прийнято рішення щодо реорганізації виконавчих органів міської ради шляхом приєднання з 01 листопада 2016 р. відділу фізичної культури і спорту до відділу культури і туризму. Відділ культури і туризму перейменовано у відділ культури, спорту і туризму із збереженням статусу юридичної особи та визнано правонаступником відділу фізичної культури та спорту в частині виконання всіх майнових прав та обов’язків.

До відділу культури, туризму і спорту з 01.11.2016 р. вводиться сектор фізичної культури і спорту у складі: завідувача сектору, головного спеціаліста та спеціаліста І категорії. Сектор забезпечуватиме реалізацію державної політики з питань фізичної культури і спорту та сприятиме розвитку видів спорту в нашому місті.

За результатами реорганізації маємо на меті впорядкування адміністративно-управлінського апарату, розширення повноважень та сфери діяльності фахівців з фізичної культури і спорту, а саме: більшою мірою охопити напрям «Спорт для всіх»; активізувати роботу з людьми, які не займаються спортом але підтримують здоровий спосіб життя та забезпечити для цього відповідні умови. Також розвивати кіберспорт, адже комп’ютерні ігри посідають своє місце у нашому житті, культурі і спорті. Не лише діти, а й представники старшого покоління грають у комп’ютерні ігри. У багатьох країнах світу проводяться турніри з комп’ютерних ігор і кібер-спортсмени готуються до цих змагань так само як і звичайні спортсмени.

Міська влада і надалі буде підтримувати та покращувати роботу дитячо-юнацького спорту, спортивних шкіл і федерацій. Спорт в місті був і буде, а реорганізація лише сприятиме досягненню нових спортивних здобутків. 

 

Міський голова Д. Г. БиковЗібрано підписів:

186


з 175
необхіднихЗбір підписів завершено