Босак О.М.

Перевірка претендентів на посаду:
02 лютого 2015 року в Комсомольській міській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:
- кандидата на зайняття вакантної посади головного спеціаліста з кадрових питань Управління праці та соціального захисту населення Комсомольської міської ради Полтавської області

Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Босак О.М. додаються.

 

Інформація щодо результатів проведення перевірки Босак О.М.

 

02 липня 2015 року в Комсомольській міській раді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Босак Олесі Миколаївни, головного спеціаліста з кадрових питань Управління праці та соціального захисту населення Комсомольської міської ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. № 563, виконавчим комітетом Комсомольської міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Босак Олесі Миколаївни.

 

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Босак Олесі Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».