Дрозд Олена Анатоліївна

13 жовтня 2016 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради  Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

- спеціаліста І категорії відділу організаційної роботи, документування та контролю виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Дрозд О. А. додаються.

drozd.pdf

Інформація щодо результатів проведення перевірки Дрозд О.А.

04 жовтня 2017 року в Горішньоплавнівській міській раді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»,   Дрозд Олени Анатоліївни, спеціаліста І категорії відділу організаційної роботи, документування та контролю (з 13.10.2016 р. по 28.02.2017 р.), головного спеціаліста відділу організаційної роботи, документування та контролю ( з 01.03.2017 р. по даний час) виконкому Горішньоплавнівської  ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо   Дрозд О. А.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до   Дрозд Олени Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».