Арешко Інна Олександрівна

04 листопада 2016 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:
 - провідного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсації управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.
Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Арешко І.О. додаються.

Інформація щодо результатів проведення перевірки Арешко І.О.

04 жовтня 2017 року в Горішньоплавнівській міській раді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Арешко Інни Олександрівни, провідного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій (з 04.11.2016 р. по 30.11.2016 р.), головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій (з 01.12.2016 р. по даний час) управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської  ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Арешко І.О.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Арешко Інни Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».