Малик Інна Андріївна

16 листопада 2016 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

- спеціаліста І категорії відділу профілактики та соціальної роботи служби у справах сім»ї та молодіжної політики виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Малик І.А. додаються.

Завантажити

Інформація щодо результатів проведення перевірки Малик І.А.

04 жовтня 2017 року в Горішньоплавнівській міській раді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Малик Інни Андріївни, спеціаліста І категорії відділу  профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконкому Горішньоплавнівської  ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Малик І.А.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Малик Інни Андріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».