Корсун Олена Валеріївна

20 грудня 2016 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

- спеціаліста І категорії відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Корсун О.В. додаються.

Завантажити

Інформація щодо результатів проведення перевірки Корсун О. В.

04 жовтня 2017 року в Горішньоплавнівській міській раді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Корсун Олени Валеріївни, спеціаліста І категорії відділу культури, спорту та туризму Горішньоплавнівської  ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо   Корсун О.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Корсун Олени Валеріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».