Карпенко Ольга Олексіївна

22 грудня 2016 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

- завідувача сектору фізичної культури і спорту відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Карпенко О.О. додаються.

Завантажити

Інформація щодо результатів проведення перевірки Карпенко Ольги Олексіївни

13 листопада 2017 року в Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Карпенко Ольги Олексіївни, завідувача сектору фізичної культури і спорту відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Карпенко О.О.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Карпенко Ольги Олексіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».