Кожем'яка Ганна Сергіївна

01 березня 2017 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

- спеціаліста І категорії відділу організаційної роботи, документування та контролю виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік Кожем´яки Г. С. додається.

Копія заяви

Копія декларації

Е-декларація Кожем´яки Г. С. за 2016 рік розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Примітка: Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, після прийняття рішення Національним агентством з питань запобігання корупції про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларації подаються шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Інформація щодо результатів проведення перевірки  Кожем'яки Ганни Сергіївни.

02 серпня 2017 року в Горішньоплавнівській міській раді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»,  щодо  Кожем»яки Ганни Сергіївни, спеціаліста І категорії  відділу організаційної роботи, документування та контролю виконкому Горішньоплавнівської  ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Кожем'яки Ганни Сергіївни.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кожем'яки Ганни Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».