Архів електронних петицій

"Прощавай, лампа Ілліча!"

Текст електронної петиції:

Пропоную оголосити і провести в місті безстрокову акцію по заміні ламп розжарювання на люмінесцентні або світлодіодні в усіх публічних місцях міста - на вулицях, будинках, в під'їздах будинків, міських установах і т.д. Для додання креативності та деякого політичного забарвлення прощання з комуністичним минулим акцію пропоную назвати "Прощавай, лампа Ілліча!". Для реалізації виконання програми пропоную залучати закордонні гранти і кошти приватних компаній.

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію: 12 (із необхідних 175)

Дана петиція не набрала необхідної кількості голосів в установлений термін і буде розглянута як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян»

Зібрано підписів:

з 175