Інформація щодо оцінки діяльності міста Комсомольська за 9 місяців 2012 року

29.10.2012, 11:38

Інформація щодо оцінки діяльності міста Комсомольська за 9 місяців 2012 року.

На підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації від 5 жовтня 2011 року № 375 кожного кварталу проводиться оцінка результатів діяльності державних адміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення. Відповідно до цієї оцінки наше місто посіло загальне 1 місце за результатами 9 місяців  2012 року серед міст обласного значення та м. Полтава. Загальне місце визначалось після визначення рейтингу за окремими напрямами діяльності, такими як: «Економічний розвиток», «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Державні фінанси», «Споживчий ринок», «Населення та ринок праці», «Житлово-комунальне господарство»,  «Захист прав дитини»,  «Рівень злочинності».
В таких сферах, як «Економічний розвиток»,  «Державні фінанси», «Населення та ринок праці», «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Житлово-комунальне господарство»  наше місто впевнено посіло 1 місце.
Слід зазначити, що значення показника «Обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одну особу наростаючим підсумком» в м. Комсомольську дорівнює 9308,6 дол. США, що  в 27 разів перевищує значення цього показника в такому потужному місті як Кременчук та в 21 раз значення цього показника в м. Полтава. Значну долю  в обсязі прямих іноземних інвестицій займають інвестиції ВАТ «Полтавський ГЗК» та ТОВ «Єристівський ГЗК».
Цікаво, що за обсягом податкових надходжень до міського бюджету у розрахунку на душу населення  місто Комсомольськ також займає за рейтингом перше місце серед міст обласного підпорядкування та м. Полтава. Значення цього показника по нашому місту складає 2223,2 грн., що в 1,6 рази більше, ніж по м. Полтава та у 1,3 рази більше цього показника по м. Кременчук.
Заборгованість із виплати заробітної плати по колу звітуючих підприємств протягом останніх років, в тому числі і за станом на 1 вересня 2012 року на підприємствах, у закладах, організаціях міста Комсомольська відсутня, на відміну від інших багатьох міст та районів Полтавської області. Для порівняння: станом на 1 вересня 2012 заборгованість із виплати заробітної плати в цілому по області становила 14,6 млн. грн., в сусідньому Кременчуці цей показник дорівнює 0,97 млн. грн., в Полтаві – 9,5 млн. грн.
За напрямами «Споживчий ринок», «Захист прав дитини»,  «Рівень злочинності» місто Комсомольськ займає відповідно 3; 3 та  3-5 місця.


Відділ економічного аналізу та контролю