Працівники соціальної сфери відзначили своє професійне свято

6.11.2012, 16:28

Працівники соціальної сфери відзначили своє професійне свято

В першу неділю листопада працівники соціальної галузі міста Комсомольська відзначили своє професійне свято. Напередодні свята в малій залі Палацу культури і творчості зібрались представники цієї нелегкої та благородної професії. Привітали соціальних працівників та вручили кращим з кращих нагороди міський голова Сергій Супрун та заступник міського голови Надія Угнічева. Очільник міста у своїй промові зазначив, що соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Саме працівники соціальної сфери, яких в нашому місті налічується до 275 осіб, щоденно піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагають знайти вихід із найскрутнішої ситуації. Так, в місті налічується 12 тис. отримувачів допомог та пільг на суму 40млн.грн., 16 тис. пенсіонерів отримують щомісячно 27.млн.грн. Міський голова подякував працівникам соціальної галузі за те, що вони своєю увагою та опікою зігрівають серця тих, хто потребує підтримки.

Начальник Управління соціального захисту населення Валерія Єршова зазначила, соціальна сфера -  один із пріоритетних напрямків роботи міської ради та її виконавчого комітету. Переважну частину коштів, отриманих від перевиконання бюджету, міська влада спрямовує на вирішення соціальних потреб малозахищених верств населення. Так,  в Комсомольську діє міська програма реабілітації дітей-інвалідів на базі спеціалізованого Центру м. Кременчука, активно працює філія громадської організації “Інваспорт”, яка залучає до занять фізичною культурою і спортом людей з обмеженими фізичними можливостями, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія», а територіальний центр соціального обслуговування “Калина” розширився  відкриттям філії в селі Дмитрівка, що дало можливість створити 24 робочих місць для соціальних працівників. Завдяки угоді між міськвиконкомом та підприємством ВАТ “Полтавський ГЗК” про соціально-економічне партнерство діє Благодійний фонд, який виділяє кошти на проведення дороговартісних медичних операцій малозахищеній категорії комсомольчан.

Прийшли привітати зі святом соціальних працівників безпосередньо і ті, хто тісно співпрацює з цією галуззю – голова ветеранської організації В.М.Станицька та голова ГО «Союз Чорнобиль» Анатолій Луцій.   

Чудовий настрій своїми яскравими виступами дарували винуватцям свята учасники творчих колективів Палацу культури і творчості.