Клубні квитки - багатодітним родинам

7.11.2012, 16:19

Клубні квитки - багатодітним родинам

Вручення клубних квитків багатодітним родинам для відвідування фітнес-клубу «Сила та грація» відбулося у перший день листопада в сесійній залі виконкому Комсомольської міської ради.

Багатодітні родини потребують особливої уваги та підтримки. Два роки тому набув чинності закон, спрямований на вдосконалення державної системи соціального захисту багатодітних сімей, підвищення їх життєвого рівня. Але матеріальне навантаження на такі родини залишається значним. Власниця фітнес-клубу «Сила та грація» О.М. Гордєєва виступила з пропозицією забезпечити безкоштовне відвідування спортивних зал свого оздоровчого центру родинам, які виховують 3-4 дітей.

Cпортивні заняття матимуть можливість відвідувати близько 30 дітей із 20 багатодітних родин. «На жаль, ми живемо в такий час, коли безкоштовних послуг майже ніхто не надає, - зазначала на зібранні начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В. Оробченко, - і мені дуже приємно, що у нашому місті є люди, які, маючи власний бізнес, допомагають малозабезпеченим верствам населення». Тренер клубу розповів про заняття окремо для дівчат і хлопців, надав поради щодо вибору одягу та наголосив, що відвідування спортивних закладів - це не лише гарний настрій, приваблива фігура, а й добре здоров’я.

Роман СТРОМИЛО.