Оголошення

15.11.2012, 14:10

Оголошення

Шановні мешканці міста Комсомольська, звертаємо Вашу увагу на те, щоНаказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.06.2011 р. № 91 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж»(далі-Порядок) втрачає чинність 01.01.2013 року.

Цей Порядок встановлює процедуру та умови прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, збудованих до 31.12.2009 без дозволу Інспекції ДАБК на виконання будівельних робіт, а також механізм проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж.

Всім бажаючим прийняти в експлуатацію вказані вище закінчені будівництвом об’єкти з 05.08.1992 до 31.12.2009, зокрема для потреб державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, рекомендуємо активізувати свою діяльністю в даному напрямку, так як заяву про введення об'єкта будівництва в експлуатацію можна подати до інспекції ДАБК у Полтавській області лише до 31.12.2012. .

Крім того, Порядком встановлено, що документом, який засвідчує відповідність закінчених будівництвом до 5 серпня 1992 року індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, які не підлягають прийняттю в експлуатацію, вимогам законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, зокрема для потреб державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, є технічний паспорт, складений за результатами технічної інвентаризації. Тобто, для здійснення державної реєстрації закінчених будівництвом до 5 серпня 1992 року індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, Вам необхідно до 01.12.2012 року звернутись до виконавчого комітету Комсомольської міської ради з відповідно заявою, з метою дотримання визначених законодавством термінів та підготовки відповідного проекту рішення виконавчого комітету для його розгляду на грудневому засіданні.

До заяви додати засвідчені в установленому порядку копії:

  • документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об'єкт;
  • технічного паспорта, виданого бюро технічної інвентаризації.

Перший заступник міського голови                                         Д.Г. Биков