Із сесійної зали Комсомольської міської ради

22.11.2012, 15:50

Із сесійної зали Комсомольської міської ради

20 листопада у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулось засідання сесіії міської ради. На сесію була запрошена делегація з міста Кармель (Ізраїль), яка завітала до Комсомольська з метою налагодження дружніх взаємовигідних стосунків.

Міський голова С.А.Супрун, відкриваючи урочисту частину сесії, зазначив, що в Комсомольську ще з 2005 року практикуються двосторонні щорічні обміни делегаціями міст, що сприяє зближенню культур, збереженню і зміцненню миру, братньої взаємодопомоги, взаєморозуміння і довіри. В таких обмінах беруть участь депутати, члени виконкому міської ради, учнівська молодь, бізнесмени, творчі колективи, працівники освіти, медицини, культури, комунального господарства. Тож підписання угоди про побратимство між українським містом Комсомольськом та ізраїльським містом Кармель – це вагомий внесок у справу розвитку та покращення життя наших територіальних громад. І це тільки початок нашої дружби. Маємо надію, що вона буде розвиватися та зміцнюватись і надалі.

Голова делегації містеру Хассон Башир після підписання Угоди про побратимство між містами на знак подяки подарував картину відомої ізраїльської художниці.

На цьому в ході сесії приємні події не закінчились. За результатами  міського конкурсу «Підприємець року» Величко Людмила Дмитрівна – приватний підприємець по виробництву та реалізації кондитерських виробів визнана переможцем та отримала диплом з рук міського голови.А рішенням виконавчого комітету Комсомольської міської ради Величко Л.Д. нагороджена Почесною грамотою виконкому Комсомольської міської ради.

Після урочистої частини на сесії були розглянуті фінансові та земельні питання, питання житлово-комунального господарства та екології, питання освіти. Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2012 року та внесення змін до показників міського бюджету. Так, міський бюджет виконаний у сумі 205 723 782,42 грн., при плані 188 693 670 грн., або на 109%.

З питань житлово-комунального господарства в новій редакції було затверджено заходи по виконанню програм «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2012 р., «Благоустрій міста» на 2012 р.

Чимало питань було розглянуто депутатами щодо поновлення прав користування земельними ділянками.

Про виконання Комплексної програми розвитку освіти на 2011 – 2015 роки доповіла начальник відділу освіти Ірина Шошина. Були заслухані та взяті до відома депутатами інформації про виконання міської програми «Вчитель» та про виконання міської програми розвитку та функціонування української мови на 2008 – 2012 роки.