Дружній візит делегації з міста Кармель (Ізраїль)

22.11.2012, 15:53

Дружній візит делегації з міста Кармель (Ізраїль)

У Комсомольську з 18 по 22 листопада з дружнім візитом перебувала делегація з міста Кармель (Ізраїль). У складі делегації - Хассон Башир – директор із зовнішніх зв’язків відділу культури і туризму, очільник делегації.

Члени делегаці - Хайд Ахмад Хасан – бізнесмен, власник двох компаній по виготовленню пов’язок та  одягу для операцій на серці, Мегідо Самі – очільник департаменту туризму, Молла Саїд, Канан Назем, Сигар Самир – бізнесмени.
Делегація приїхала на запрошення керівництва міста Комсомольськ. Перебуваючи у вересні місяці 2012 року в Молдові у місті Унгени з дружнім візитом, перший заступник міського голови Д.Г.Биков та секретар міської ради С.О.Калашнік мали гарну нагоду познайомитись та зав’язати дружні стосунки з членами ізраїльської делегації, яка також перебувала на святкуванні 550-річчя Унген. Результатом спілкування членів обох делегацій і стало  запрошення  до Комсомольська.
19 листопада у малій залі виконкому відбувся офіційний прийом делегації міським головою С.А.Супруном та його заступниками. В ході зустріч міський голова розповів гостям про історію, розвиток, досягнення та надбання міста Комсомольська. У дружній приємній атмосфері спілкування сторони обмінялись пам’ятними подарунками. Цього ж дня члени делегаціїмали змогу побувати в міській лікарні, а саме: в пологовому, гінекологічному, кардіологічному відділеннях. В реабілітаційному центрі для гостей відбулась презентація програми реабілітації дітей-інвалідів, яку провела  виконавчий директор Центру муніципального розвитку  Любов Хиль. Побували цього дня наші гості і в освітніх та спортивних закладах. Вони були приємно вражені побаченим в дитячому садку «Попелюшка», ЗОШ № 1,стадіоні «Гірник-спорт» .

Наступного дня на засіданні сесії Комсомольської міської ради відбулось підписання Угоди про побратимство міст Комсомольськ та Кармель. Далі ізраїльтяни знайомились з роботою приватних підприємств «Фламінго-Текстиль»(М.В.Завалій), фітнес-клубом «Олімп»( Басок Р.В.)

Одним з пріоритетних напрямків у розвитку стосунків між містами є молодіжна політика. Тож 20 листопада у великій залі виконкому відбулась зустріч членів делегації з молоддю м. Комсомольська,  на якій жваво обговорювались актуальні питання життя молоді як в Україні, так і в Ізраїлі. Представники учнівської молоді нашого міста подарували гостям на згадку сувеніри. По закінченню заходу всі разом традиційно сфотографувалися біля входу до виконкому. Потому у малій залі виконкому відбулась прес-конференція для ЗМІ.

21 листопада для гостей була організована екскурсія до села Келеберда, та екскурсія по місту Комсомольську. Члени делегації відвідали міський краєзнавчий музей, Палац культури і творчості, Свято-Миколаївський собор.