Засідання виконкому Комсомольської міської ради

30.11.2012, 14:18

Засідання виконкому Комсомольської міської ради 

27 листопада відбулось чергове засідання виконкому Комсомольської міської ради. На ньому було розглянуто питання гуманітарного та соціального напрямків, житлово-комунальної сфери, економічного розвитку та майнових ресурсів, питання архітектури та містобудування.

Начальник міського відділу освіти Ірина Шошина поінформувала членів виконкому про організацію харчування дітей в школах міста. Вона зазначила, що одноразове безоплатне харчування учнів 1-4 класів здійснюється з розрахунку 6грн.50 коп. та дітей пільгових категорій – 7грн. наодну дитину в день. Гарячим харчуванням в школах міста охоплено 4121 учень, що становить 89% від загальної кількості учнів. Безоплатні обіди вартістю 6грн.50коп. отримує 101 учень пільгової категорії.

Про діяльність закладів культури, спрямовану на реалізацію державної культурної політики в м. Комсомольську звітувала начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська. Вона поінформувала членів виконкому про напрацювання та досягнення в галузі культурної політики міста. Ірина Іванівна зазначила, що значна частина коштів на проведення культурно-мистецьких заходів та поліпшення матеріальної бази закладів культури надходить завдяки фінансовій підтримці ВАТ «Полтавський ГЗК».

З питань житлово-комунального господарства члени виконкому затвердили реєстрацію ОСББ «Гірників, 9»,  встановлення тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території ПП «Джойн-Плюс», внесли зміни до лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста на 2012 рік.

Члени виконкому заслухали звіт про результати фінансово-господарської діяльності комунального виробничого підприємства «Комсомольськтеплоенерго» КЖЕПу №5 за 9 місяців 2012 року. Було також схвалено проект Програми економічного розвитку міста Комсомольська на 2013 рік.

 В ході засідання була розглянута низка інших питань економічного і розвитку, майнових та природних ресурсів, а також питання архітектури й містобудування.