У Комсомольську відсвяткували день першопрохідця.

30.11.2012, 14:27

У Комсомольську відсвяткували день першопрохідця.

29 листопада офіційно проголошене у місті Комсомольську як День першопрохідця. З нагоди свята в Палаці культури і творчості відбулись урочистості. Привітати зі святом ветеранів- першопрохідців прийшли міський голова Сергій Супрун, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, представники громади міста Комсомольська. Звертаючись до першопрохідців, міський голова сказав: «Нині Комсомольськ  розвивається, змінюється його обличчя, стає комфортнішим проживання, зростає економічний і культурний потенціал. І сьогодні ви, шановні першопрохідці,  є взірцем не тільки високого професіоналізму, добропорядності, але й небайдужості до суспільних питань сьогодення, активної життєвої позиції.  Ваша праця, ваше ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді, саме пізнаючи ваше життя, вона будує своє. Ми в свою чергу докладемо максимум зусиль, щоб віддячити вам за  неоціненний життєвий досвід, надзвичайну стійкість до випробувань і негараздів, мудрість і щедрість ваших душ». Віктор Лотоус також запевнив першопрохідців про те, що вони й надалі будуть в центрі уваги правління комбінату, адже завдяки саме цим людям були закладені перші цеглинки нині потужного підприємства.

Міський голова вручив Подяки за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову й соціально-економічний розвиток міста членам спілки «Першозасновників «Полтавський ГЗК» тачленам клубу першопрохідців «Полтавська магнітка».

Приємною несподіванкою для всіх присутніх в залі став виступ Героя України, співачки Ніни Матвієнко. Вона вітала першопрохідців та всіх комсомольчан зі святом та виконала кілька популярних піснень, а також менш відомих широкому загалу – пісні 16 століття, так званого українського бароко.