Делегація молоді з Комсомольська побувала в КМДА

7.12.2012, 12:35

Делегація молоді з Комсомольська побувала в КМДА

Наприкінці листопада в рамках обміну у сфері народної дипломатії відділ у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради організував поїздку делегації м. Комсомольська в Верховну Раду України в м. Київ, та в Київську міську державну адміністрацію.

Поїздка здійснювалась з метою реалізації стратегічного напрямку програми «Політика по відношенню до глобального молодіжного партнерства з метою розвитку міжрегіональних, міждержавних стосунків серед молоді; підтримка євроінтеграційних процесів та практики обмінів у молодіжному середовищі», а також підтримки практики обмінів у сфері народної дипломатії

В Київській міській державній адміністрації відбулась зустріч членів учнівського самоврядування міста Комсомольська з головою КМДА О.П. Поповим, в ході якої діти мали змогу задати питання та поспілкуватись з Олександром Павловичем.

Членам делегації була також організована екскурсія до Верховної Ради України. Учні побували у приміщенні Верховної Ради та в сесійній залі, поспілкувалися з працівниками апарату Верховної Ради. Також діти відвідали музей «Історії розвитку Києва». Учасники поїздки висловлюють щиру вдячність організаторам та надію на подальшу співпрацю з політиками.