Семінар-практикум «Соціально-правовий захист дітей у місті Комсомольську»

7.12.2012, 12:44

Семінар-практикум «Соціально-правовий захист дітей у місті Комсомольську»

04 грудня 2012 у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей міста Комсомольська відбувся семінар-практикум на тему «Соціально-правовий захист дітей у м. Комсомольську». Захід був організований службою у справах дітей та Центром соціально-психологічної реабілітації дітей. До участі у семінарі були запрошені директори та заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, професійних будівельного та гірничого ліцею та завідуючі дошкільний навчальних закладів міста.

Начальник служби у справах дітей Лариса Василенко розповіла про систему соціально – правового захисту дітей, яка сформована та діє у м. Комсомольську. Директор Центру Тетяна Карпєєва ознайомила присутніх з підсумками роботи закладу за рік, що минає, звернувши увагу на відмінності між роботою притулку та Центру. Про медичне обслуговування дітей та підлітків, які влаштовуються до закладу, розповів міський педіатр Максим Коломієць. Психологи Центру Юлія Садовська та Олександра Кохась у своєму виступі зосередили увагу на проблемах, з яким звертаються до них діти та їхні батьки, а також на умови, необхідні для зростання дитини як гармонійно розвиненої особистості.

Вихованці Центру організували екскурсію закладом, розповіли про своє життя у Центрі та підготували для гостей концерт. Натомість отримали від очільників педагогічної спільноти міста Комсомольська фруктові подарунки.