Підсумкова прес-конференція міського голови С.А.Супруна

26.12.2012, 14:09

Підсумкова прес-конференція міського голови С.А.Супруна

25 грудня в малій залі виконкому міський голова С.А.Супрун провів для представників місцевих ЗМІ прес-конфернцію за підсумками 2012 року. В цілому Сергій Андрійович охарактеризував рік, що минає, як позитивний.

В першу чергу очільник міста зупинився на питанні виконання міського бюджету. Він зазначив, що виконання міського  бюджету по доходах за 2012 рік очікується в сумі 291 920,7 тис.грн. при плані 286 416,4 тис.грн. або на 101,9 % до річного плану. На підставі фактичного перевиконання загального та спеціального фондів та виділення з Державного бюджету додаткових дотацій та субвенцій рішенням сесій міської ради були внесені зміни до бюджету міста в сумі 44 392,6 тис.грн. Крім того, з державного та обласного бюджетів отримано додатково коштів у вигляді субвенцій та дотацій на суму 22 569,6 тис.грн. Протягом року проводилась активна робота по наповненню міського бюджету, внаслідок чого надійшли кошти в сумі 21 599,1 тис.грн., які були використані на нагальні потреби бюджетної сфери.

Міський голова зазначив, що позитивною тенденцією є відсутність заборгованості бюджетних закладів по заробітній платі, оплаті комунальних послуг та енергоносіїв.

         Протягом 2012 року міській владі вдалось реалізувати цілий ряд вагомих інфраструктурних проектів, спрямованих на покращення якості життя мешканців міста. Здійснено заходи з будівництва, реконструкції, благоустрою об’єктів комунальної власності за рахунок міського бюджету в сумі 16 926,207 тис.грн. За цей період введено в експлуатацію1,2 пускові комплекси 2-ї черги зовнішніх каналізаційних мереж мікрорайону Піддубне, мережі електор забезпечення ГПП-3 ТП-42,46, реконструйовані водопровідні мережі, здійснено освітлення вул..Леніна після реконструкції та вул..Лісної в мікрорайоні Піддубне. Виконано роботи з улаштування пішохідної доріжки вздовж вулиць Леніна, Радянської, з благоустрою території в районі житлових будинків №27 по вул..Миру та по вул..Леніна, роботи по розширенню та реконструкції споруд для збору побутових відходів, реконструкції вул..Портової, облаштовано огорожу штучного футбольного майданчика по ву.Добровольського,63. Завершуться роботи з  реконструкції відділення терапії Комсомольської міської лікарні.

Міський голова висловив своє незадоволення ходом робіт, які вже мали бути завершені, на окремих об’єктах та назвав основні причини неосвоєння коштів підрядними організаціями. До таких об’єктів відноситься реконструкція вул..Леніна, реконструкція приймальної камери міських каналізаційних споруд, каналізаційної насосної станції споруд 1Б. Надалі, зазначив Сергій Андрійович, при проведенні тендерів обов’язково буде враховуватись кредитна історія підприємства з тим, щоб не допустити зривів запланованих робіт.

Підводячи підсумки, міський голова наголосив, що за соціально-економічними показниками місто Комсомольськ на рівні області займає 1-е місце.