Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

27.12.2012, 14:18

Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

25 грудня востаннє цього року члени виконавчого комітету провели своє засідання. Головне питання – про схвалення проекту міського бюджету на 2013 рік. Заступник міського голови Ю.М.Муха, який презентував проект бюджету, зазначив, що програмними пріоритетами формування бюджетної політики на цей рік є прогнозування збалансованих показників міського бюджету та оптимальність витрачання бюджетних коштів. Члени виконкому одностайно схвалили проект міського бюджету на 2013 рік.

Загалом же на засіданні було розглянуто близько 65 питань. Рішення стосувались соціального напрямку, житлово-комунального господарства, питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, а також архітектури і містобудування. Зокрема, було затверджено ліміти споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста Комсомольська на 2013 рік. Члени виконкому погодили графіки проведення масових вибухових робіт на 2013 рік в кар’єрі ВАТ «Полтавський ГЗК» та кар’єрі ТОВ «Єристівський ГЗК».

Було заслухано та взято до відома звіт директора комунального житлово-експлуатаційного підприємства №2 за 9 місяців 2012 року, де проаналізовано фінансово-господарську діяльність КЖЕПу№2, визначено проблемні питання та пропозиції щодо покращення утримання житлового фонду.

В ході засідання міський голова С.А.Супрун вручив ордер на вселення до житлового будинку №5 по вулиці Першопрохідців Дерію Сергію Михайловичу відповідно до бюджетної програми «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів».

Члени виконкому також розглянули питання архітектури та містобудування, питання економічного розвитку та майнових ресурсів. Затвердили план роботи виконавчих органів Комсомольської міської ради на 2013 рік.