Вітання міського голови!

27.12.2012, 14:27

 

Дорогі комсомольчани!

Відходить в історію ще один рік, протягом якого ми плідно працювали заради кращого майбутнього нашого міста. Усі позитивні зміни в житті Комсомольська відбулися завдяки вашій безпосередній участі та підтримці, за що я вам щиро вдячний. Незважаючи на непросту суспільно-економічну ситуацію в країні, наше місто успішно долало проблеми, нарощувало показники соціально-економічного розвитку, створювало комфортне середовище для життя кожного з нас.

Новорічне свято – це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання.  Збираючись біля ялинки, в дружному родинному колі, ми згадуємо все найприємніше, що сталося за рік, який минає, оцінюємо минуле, будуємо плани на майбутнє і віримо: вони обов'язково здійсняться. Святковий настрій наповнює наші серця теплом і надією.Так було споконвіку, так буде завжди, доки над землею займатимуться новорічні світанки і зорітимуть різдвяні вогні.

Новий рік і Різдво -  традиційно родинні свята. Тож нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас таким же щедрим на  добрі справи та здобутки.  Я щиро бажаю, щоб надія і віра в себе та свої сили надихала всіх нас на на здійснення найзаповітніших мрій, а 2013 рік став таким, яким ми хочемо його бачити: роком благополуччя, добробуту та реальних змін на краще. Нехай казкове світло новорічного свята окриляє душу та додає життєвих сил, зігріває радісними посмішками рідних, теплотою і добротою людських стосунків. 

Миру і Божої благодаті в кожен наш дім!
З Новим роком! З Різдвом Христовим, дорогі комсомольчани!

Міський голова Сергій Супрун