Медична галузь

4.01.2013, 13:25

Міський голова привітав породіль у пологовому відділенні міської лікарні

 Комсомольчанська родина в перший день Нового року стала багатша на трьох мешканців. Саме 1 січня в нашому місті народилось троє малюків. В сім’ях Андрія та Ірини Ясинкевичів, Олександра й Ольги Ворони народилися сини. Обом дали ім’я Владислав. У сім’ї Вадима й Оксани Лебідь на світ з’явилась донечка Даринка.

За традицією міський голова Сергій Супрун відвідав пологове відділення міської лікарні, де привітав породіль  з народженням діток та вручив подарунки. Очільник міста зазначив, що особисто для нього відвідування пологового відділення - завжди свято,бо саме тут народжується життя. Напевно немає  більшої радості для молодої родини і кращого подарунка  місту, а ще більше для  держави, як  поява на світ дитини - донечки чи синочка. Дуже добре, що всі породіллі здорові і народжують у гарних умовах. Тому саме до нас в Комсомольськ приїхала народжувати свою першу дитину Ольга Ворона з Кобеляк.

         Сергій Андрійович подякував і медичному персоналу за їхню нелегку працю. Саме вони є першими, хто зустрічає на цьому світі новонароджених.