Новорічні дива творимо власноруч

11.01.2013, 16:28

Новорічні дива творимо власноруч

В суєті ХХІ століття, на жаль, все частіше не вистачає місця звичайним чудесам. Ми не помічаємо, як перестаємо вірити в те, що не можна побачити, до чого не можна доторкнутися. Тим самим, втрачаємо магію невимовного, незримого, чудесного. Адже все просто і красиво, як у «Пурпурових вітрилах» Олександра Гріна: «Якщо душа людини жадає дива, подаруй йому це диво! Нова душа буде і в нього, і в тебе! ».

Створити диво власними руками можна було на святкових майстер-класах з виготовлення новорічно-різдвяних подарунків, які проходили у виконкомі Комсомольської міської ради . Провести заняття на волонтерських засадах люб’язно погодилась Жанна Кононенко, вчитель початкових класів ЗОШ №2, керівник гуртка «Дивопластика». З 8 по 10 січня на цих неймовірно захоплюючих уроках діти працівників виконкому створювали «дерево щастя» та виготовляли поробки-сувеніри із солоного тіста. Вони слухали, творили, мотали, вирізали, скручували, ліпили, склеювали, обмінювалися між собою враженнями та емоціями. В руках умілих майстрів – кольоровий папір, серветки, гілочки з дерев, солоне тісто, фарби, клей, стрічки, бантики, блискітки…  І хоч всі працювали за однаковою технологією, але в кожного вийшов особливий та оригінальний витвір. Слід зауважити, що разом з дівчатками завзято і натхненно створював свої новорічні «шедеври» і хлопчик – Альоша Ковальчук . «Це виявилось дуже цікавим і нескладним заняттям. Насправді я тут відпочив від шкільних буднів, розважився і отримав море задоволень, виготовляючи подарунки своїм ріднм», - бадьоро і навіть весело сповістив хлопчик.

Жанна Олександрівна, господиня різдвяної майстерні, людина творча та неординарна, теж запевняє: «Навчитися робити цікаві сувеніри та іграшки з різноманітних підручних засобів неважко. Головне – мати багату уяву і не боятися експериментувати з поєднанням матеріалів. Безсумнівно, створюючи свій маленький шедевр, ми вкладаємо у нього все своє тепло і любов. Тому саме такий  подарунок буде найдорожчим для батьків і принесе невимірну радість дитині, коли вона побачить їхні щасливі очі та почує слова щирої вдячності».

На заключне заняття майстер-класу завітали заступник міського голови Надія Угнічева та керуючий справами виконкому Любов Кошара. З ініціативою організувати триденну новорічну майстерню виступила рада трудового колективу та особисто Н.Д.Угнічева. Вона зауважила: «Новий Рік та Різдво – це казковий час як для дітей, так і для дорослих. Це період, коли можна потішити своїх близьких та рідних незвичайними подарунками.  Тож, аби діти змогли підготувати приємні сюрпризи близьким та рідним, ми організували такий  майстер-клас».  До її слів приєднується і Л.Б.Кошара:    

« Ці чудові заняття під керівництвом Жанни Олександрівни  наповнили всіх святковим настроєм, зблизили і познайомили між собою дітей.  Також нам хотілось не лише допомогти дітям розвинути свої творчі здібності, а й створити їм позитивний новорічний і різдвяний настрій. Думаю, нам це вдалося».