Апаратна нарада

15.01.2013, 14:46

Апаратна нарада міського голови

14 січня у великій залі виконкому міський голова С.А.Супрун провів апаратну нараду із заступниками, керівниками структурних підрозділів виконкому, керівниками служб та підприємств міста. На нараді було проаналізовано стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні, та визначені основні напрямки роботи на поточний тиждень.

Міський голова акцентував увагу на  міському бюджеті, який був прийнятий на грудневій сесії. На січневу сесію готуються питання про розподіл додаткових коштів. Зокрема, є можливість розподілити додатково 10 млн.грн.

Очільник міста також наголосив на проблемі використання коштів з екологічного фонду, яких в залишку знаходиться 70 млн.грн.

Сергій Андрійович наголосив, що звернень з питанням пересувань бюджетних коштів має бути якомога менше.  

Міський голова в ході наради зазначив про зміни в галузі охорони здоров’я. Так, створено Центр ПМСД, який виконуватиме функції служби швидкої допомоги. Натомість, структури станції швидкої допомоги передаються в користування обласного центру.

Сергій Андрійович зазначив, що модернізації також підлягає і міська санітарно-епідеміологічна станція та Держкомзем. Міський голова представив присутнім новопризначеного начальника земельного відділу Наталію Анатоліївну Дяченко.   

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара зазначила, що чергове засідання виконавчого комітету заплановано провести 26 лютого. Також вона повідомила про розпорядження урядупро перенесення робочих днів у 2013 році, у травні місяці. 

В ході проведення наради піднімались питання відключення електроенергії в мікрорайоні Піддубне, питання пасажирських перевезень, питання роботи дротового радіо.