Двадцять дев’ята сесія Комсомольської міської ради шостого скликання

24.01.2013, 10:00

Двадцять дев’ята сесія Комсомольської міської ради шостого скликання


Перше засідання сесії Комсомольської міської ради у 2013 році відбулося 22 січня. Міський голова привітав усіх присутніх з Днем Соборності та Свободи України. На думку С.А. Супруна, це свято має нагадувати українцям, особливо молодому поколінню, що "саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України". Міський голова закликав депутатів та працівників виконавчого комітету спрямувати професійне завзяття на розвиток і зміцнення Батьківщини, на зростання добробуту територіальної громади та побажав усім здоров'я й злагоди у сім’ях, натхнення й успіхів у роботі!

Святковий настрій панував у сесійній залі і під час оголошення переможця міського конкурсу на краще новорічне оформлення об’єктів торгівлі, сфери послуг, виробництва, офісних приміщень напередодні новорічних та різдвяних свят. В цьому році привітання та подарунок від міської влади С.А. Супрун вручив власникам кафе «Хутірець», яке мало найкраще новорічне вбрання та ілюмінацію.

Далі директор товариства «Козацька стріла» І.Ю. Боровков презентував депутатам міської ради програму "Безпечне місто", яку має намір запровадити міська влада спільно з Комсомольським МВ УМВС України в Полтавській обл. у місті Комсомольську. Це комплексна автоматизована система відеоконтролю для охорони громадського порядку та безпеки у місті, яка дасть можливість знизити рівень злочинності, запобігти виникненню надзвичайних ситуацій. Подібний проект уже реалізовано на підприємстві ВАТ «Полтавський ГЗК».

Головним питанням порядку денного 29-ї сесії Комсомольської міської ради шостого скликання був звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Комсомольської міської ради у 2012 році. Міський голова Сергій Супрун у своєму звіті окреслив головні події минулого року, зупинився на здобутках та проблемних питаннях соціально-економічного розвитку міста. Міські обранці позитивно оцінили роботу виконавчих органів Комсомольської міської ради у 2012 році.

На сесії депутатами також були розглянуті питання у сферах фінансів, економічного розвитку, житлово-комунального господарства, архітектури і містобудування тощо. Протягом трьохгодинної роботи ними було прийнято 83 рішення.