звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Комсомольської міської ради у 2012 році

24.01.2013, 10:49

Шановні депутати! Шановні запрошені!

 

Рік, що минув, був для нас всіх непростим. Разом з тим, це був ще один рік розбудови та становлення нашого міста, нашої держави. Тому я, як міський голова, будував свою роботу за принципом відкритого діалогу з міською громадою.

Діяльність депутатського корпусу Комсомольської міської ради є рушійною силою всього процесу. Сорок депутатів, обраних комсомольчанами, працювали у восьми депутатських комісіях, на пленарних засіданнях сесій міської ради, ініцювали та контролювали важливі аспекти соціально-економічного життя громади міста.

За звітний період проведено 12 сесій міської ради шостого скликання, на яких розглянуто 830 питаньтаприйнято 20 міських програм. При підготовці питань для розгляду на сесії було проведено 89 засідань постійних комісій міської ради, де обговорено майже 900 питань. За 2012 рік було зареєстровано 84 депутатські зверненняпрактично з усіх питань забезпечення життєдіяльності нашого міста. В цьому році депутати Комсомольської міської ради надали матеріальну допомогу малозахищеним громадянам міста на лікування, вирішення соціально-побутових проблем на загальну суму 80 000 грн

 

 

Завантажити повний текст звіту
zvt-mskogo-golovi-pro-dyalnst-vikonavchih-organv-komsomolskoyi-mskoyi-radi-u-2012-roc.doc