Молодіжні муніципальні громадські слухання у м. Комсомольську

25.01.2013, 12:55

Молодіжні муніципальні громадські слухання у м. Комсомольську

У молодіжному житті міста Комсомольська відбулася чергова важлива подія – молодіжні муніципальні громадські слухання «Партнерство молоді, влади та громади у процесах прийняття рішень щодо реалізації молодіжних проектів у 2012 році та їх реалізація у 2013». Подібні заходи вже давно стали традиційними та проводяться в нашому місті щорічно. Зокрема, за період з 2005 по 2012 роки у молодіжних муніципальних громадських слуханнях прийняло участь 9,5 тисяч молодих людей з 15 країн світу.

Поспілкуватись із молоддю виявили бажання депутати міської ради, члени постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, адміністрація навчально-виховних закладів, працівники відділу у справах сім’ї та молоді, молодіжний актив м. Комсомольська, члени громадських організацій та об’єднань, представники ЗМІ тощо. Учасників слухань привітали міський голова С.А. Супрун та секретар Комсомольської міської ради С.О. Калашнік. Міський голова підтримав ініціативу молодих лідерів, зазначив, що співпраця влади з молодою елітою може посприяти осучасненню роботи органів місцевого самоврядування, побажав усім доброго здоров’я, успіхів, творчої наснаги. С.О.Калашнік приєдналася до щирих привітань та, в свою чергу, запевнила молодь, що міська влада завжди відкрита до діалогу.

Головним питанням порядку денного зібрання стало підведення підсумків реалізації молодіжних проектів у 2012 році та планування роботи на 2013 рік.

Протягом 2012 року учнівська молодь брала активну участь у форумах, конференціях, мистецьких заходах, чисельних вуличних акціях, які були спрямовані на розвиток учнівського самоврядування, збагачення досвіду діяльності учнівських об’єднань, відродження українських традицій. Особлива увага приділялась благодійництву та доброчинності: учні з самодіяльними виставами та концертами відвідували Будинок захищеної старості у с. Дмитрівка; влаштовували ярмарки, метою яких був збір коштів для хворих дітей, дітей з обмеженими можливостями.

Молодіжні лідери прозвітувавши про виконання міської "Програми розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську" за 2012 рік, подякували за всебічну підтримку міській владі, депутатам, спонсорам.

Присутні визнали, що напрямки розвитку молодіжної демократії є актуальними для дітей, підлітків, молоді територіальної громади, а також ухвалили перелік проектів у сферах молодіжної політики та підтримки сім’ї на 2013 рік.