засідання ініціативної групи зі створення громадської ради

28.01.2013, 11:17

Відбулося засідання ініціативної групи зі створення громадської ради при Комсомольській міській раді

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" 25 січня 2013 року у малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Комсомольській міській раді.

До складу ініціативної групи увійшли керівники громадської організації «Перспектива», об'єднання "Батьківська рада", представники Благодійного фонду «ПГЗК», газети «Weekend», секретар Комсомольської міської ради, начальник юридичного відділу та головний спеціаліст виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

Під час засідання ініціативною групою було обрано голову ініціативної групи – Чистякова Володимира Юрійовича (об'єднання «Батьківська рада») та члена ініціативної групи, відповідального за ведення протоколів засідань групи – Кулієву Антоніну Тореївну (Благодійний фонд «ПГЗК»).

Громадська рада має забезпечити громадський контроль за діяльністю органів місцевого самоврядування.

Тому до 15 лютого кожна громадська, профспілкова, релігійна організація, творча спілка, асоціація, недержавні засоби масової інформації можуть подати документи для участі в установчих зборах. Станом на 28 січня вже 5 громадських організацій подали необхідні документи. Зразки документів розміщені на сайті Комсомольської міської ради у розділі «Створення громадської ради» (http://www.hp-rada.gov.ua/stvorennya-gr.html).

Також ініціативна група ухвалила зміст повідомлення з підготовки установчих зборів громадської ради при Комсомольській міській раді.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
ініціативної групи з підготовки установчих зборів
громадської ради при Комсомольській міській раді

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Комсомольській міській раді відбудуться 25 лютого 2013 року в великій залі міськвиконкому. Початок зборів о 16.00.

Громадська рада при Комсомольській міській раді як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразок заяви та інших документів для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Комсомольської міської ради www.hp-rada.gov.ua. Документи приймаються ініціативною групою до 15 лютого 2013 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, буд. 24 кім. 206, 211 з 8.00 до 17.00 год.

Телефон для довідок: 3 – 07 – 20; 2 – 69 – 82.