Офіційний візит делегації з м. Коростень

29.01.2013, 11:40

25 січня виконавчий комітет Комсомольської міської ради приймав гостей із м. Коростень (Житомирська область). До складу офіційної делегації увійшли начальник управління житлово-комунального господарства Мартинюк В.М., начальник відділу освіти - Краснокутська А.В., головний спеціаліст відділу освіти – Зубрицька О.О., головний спеціаліст відділу внутрішньої політики, оргроботи та контролю - Обиход О.М., а також керівники підприємств житлово-комунальної сфери (начальники КВЖРЕП № 2, № 3, № 4, директор КП «Теплозабезпечення»); керівники закладів освіти (завідуюча ДНЗ № 19, директор ЗОШ № 1, № 5, методист міського методичного кабінету відділу освіти). Офіційну делегацію очолив заступник міського голови Л.П.Якубовський.

Вітальним словом зустрічав колег міський голова С.А.Супрун. Він зазначив, що наше місто - це перлина Полтавщини, нам є що показати та чим гордитися, ми завжди готові поділитися досвідом своєї роботи та охоче візьмемо на озброєння знання здобуті у ході реформ іншими муніципалітетами.

Одноденний візит посадовців із Коростеня до Комсомольська виявився інформативним та насиченим подіями. Спершу гостям було запропоновано оглядову екскурсію по місту, до кар’єру ВАТ «Полтавський ГЗК» та історичного краєзнавчого музею.

Представники освітян м. Коростень побували в ДНЗ «Попелюшка», ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, НВК ім. Л.І. Бугаєвської, ДЮСШ № 2, де ознайомилися з сучасним комп’ютерним оснащенням кабінетів інформатики, використанням інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні предметів за допомогою 3-D технологій. Освітяни звернули особливу увагу на облаштування спальних кімнат для першокласників у школах міста.

Представники житлово-комунальної сфери оглянули місто в цілому, зацікавились  запровадженням пільгового тарифу на комунальні послуги та дотації з міського бюджету до тарифу по утриманню будинків та прибудинкових територій, взяли на замітку питання щодо відлову бездомних тварин. Гості зазначили, що сума коштів, яка виділяється міським бюджетом у Комсомольську, на утримання об’єктів благоустрою в 2 рази більша у порівнянні з коштами, що виділяються в м. Коростень.

Своїм враженням від візиту до міста гірників поділився головний спеціаліст відділу внутрішньої політики, оргроботи та контролю О.М. Обиход: «Дуже задоволений результатами поїздки. Відчувається командна робота міської влади. У місті запроваджуються новинки. Видно, що Комсомольськ розвивається. Холодна і гаряча вода подається цілодобово, вулиці освітлені, чисті, заробітна плата виплачується вчасно - саме з таких важливих складових складається комфорт комсомольчан, і це варто запозичити».