АПАРАТНА НАРАДА МІСЬКОГО ГОЛОВИ

31.01.2013, 09:15

Відбулася чергова апаратна нарада

28 січня у міськвиконкомі відбулася чергова апаратна нарада, яку провів міський голова С.А. Супрун. На ній порушено низку гострих проблем щодо роботи галузі житлово-комунального господарства в місті.

Протягом декількох днів ділянка по вул. Леніна та внутрішньоквартальний прохід між вул. Леніна та вул. Добровольського були знеструмлені, внаслідок виникнення аварійної ситуації. Мер міста висловив занепокоєння з приводу того, що керівництво Комсомольської філії ПАТ «Полтаваобленерго» вчасно не проінформувало про цей факт відповідні служби та виконавчий комітет. Сергій Андрійович звернув особливу увагу представника ПАТ «Полтаваобленерго», що неповідомлення міської влади про виникнення аварійних ситуацій є грубим порушенням посадових обов’язків керівників підприємств всіх форм власності. Він зауважив, що стабільність життєдіяльності міста залежить від оперативності прийняття рішень та відповідального ставлення до потреб територіальної громади м. Комсомольська керівника кожного підприємства. З метою налагодження взаємодії міської влади з керівництвом Комсомольської філії ВАТ «Полтаваобленерго» начальника буде запрошено на чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

Міський голова був невдоволений станом розчищення проїжджих частин вулиць міста: "Якщо стан тротуарів є ще більш-менш задовільним, то стан автошляхів залишає бажати кращого». Керівник міста звернув увагу начальника УЖКГ П.Б. Василюка на необхідність вчасно та якісно посипати піщано-сольовою сумішшю проїжджу частину, аби уникнути аварійних ситуацій на дорогах.

На апаратній нараді С.А.Супрун підняв питання щодо невиконання ПАТ «Комсомольське АТП 15347» графіку руху громадського транспорту на маршрутах міського та міжміського сполучення. Він наголосив, що подібні зриви графіка руху транспортних засобів недопустимі і керівництву ПАТ «Комсомольське АТП 15347» слід негайно забезпечити вихід автобусів на лінію. Представник ПАТ «Комсомольське АТП-15347» порушення нормальної роботи автотранспорту пояснив відсутністю коштів на пальне, запасні частини, зношеністю автобусного парку.

В ході проведення наради піднімались питання щодо змін у структурі служби швидкої медичної допомоги та міської санітарно-епідеміологічної станції.