29 січня відбулося засідання виконкому

31.01.2013, 11:25

29 січня відбулося засідання виконкому

Протягом 2,5 годин напруженої роботи було прийнято 35 рішень, 2 рішення виконкому було знято з контролю. Розглянули соціальні та житлові питання, питання житлово-комунального господарства, економічного розвитку, цивільного захисту та охорони правопорядку, архітектури та містобудування.

Члени виконавчого комітету заслухали доповідь головного лікаря Комсомольської міської лікарні М.І.Дубини про проведені у 2012 році попередні, періодичні медичні огляди працівників певних категорій та профілактичні онкологічні огляди населення міста, затвердили плани-графіки медичних оглядів на 2013 рік. Як зазначив Микола Іванович, у 2012 році профілактичний медичний огляд пройшли 9769 комсомольчан. При проведенні медичних оглядів виявлено 1687 захворювань, з яких 91 хвороба є вперше виявленою. Головний лікар Комсомольська зазначив, що серед вперше виявлених хвороб, 33 % це гіпертонічні захворювання,  20 % -  хронічні гастрити, 19% - хронічні панкреатити. Насторожує той факт, що при проведенні профілактичних оглядів було виявлено 997 випадків передракових захворювань.  

Завідуюча терапевтичним відділенням медико-санітарної частини ВАТ «ПГЗК» І.В.Коротка прозвітувала про результати медичного огляду у 2012 році працівників підприємства. Лікарями оглянуто 99,9% робітників ВАТ «ПГЗК». Серед оглянутих працівників було виявлено 268 осіб, у яких вперше виявлені загальні захворювання, 382 особи підлягають направленню на амбулаторне лікування,  30 осіб потребують переведення на іншу роботу за станом здоров’я. Основною метою проведення медичних оглядів, - наголосила завідуюча, - є виявлення патології професійних захворювань на ранніх стадіях.

На засіданні виконавчого комітету було затверджено перелік проектів, що заплановано реалізувати у 2013 році в рамках «Програми розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську на період до 2015 року» та «Програми розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства в м. Комсомольську на період до 2015 року».

Члени виконкому затвердили ліміти витрат питної води з комунального водопроводу для підприємств міста на 2013 рік, встановили тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової території ОСББ «Промінь».

Полтавський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ» отримав у безоплатне користування спортивний одяг, взуття, 2 тенісних столи.

Кременчуцькій лабораторії спостережень за забрудненням атмосфери Полтавського обласного центру з гідрометеорології, розташованій у м. Комсомольську, рішенням виконкому було надано в безоплатне користування прилади для визначення рівня забрудненості повітря.

Члени виконавчого комітету заслухали звіт директора комунального підприємства «Комсомольська госпрозрахункова поліклініка» О.О.Черниша про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 9 місяців 2012 року.

О.О.Черниш повідомив, що до співпраці з КП «Комсомольська госпрозрахункова поліклініка» було залучено лікарів з міст Кременчука та Полтави, налагоджена взаємодія з клінічними лабораторіями «Медлайф» (м. Кременчук), «INVITRO» (м. Дніпропетровськ), лікувально-косметичним центром м. Полтави. Віднині комсомольчани матимуть змогу отримати послуги передової медичної діагностики безпосередньо у місті.