ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВІКТОРИНИ!

7.02.2013, 10:32

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВІКТОРИНИ!

 

 6 лютого 2013 року у великій залі міськвиконкому відбулося підведення підсумків міської вікторини з історії та культури держави Ізраїль. На заході були присутні  школярі, студенти, учителі, члени громадських організацій та об’єднань: «Молодіжний центр демократії», «Парламент дітей м. Комсомольська», Дитяча рада, представники ЗМІ, журі конкурсу.

 

Привітати учасників та переможців вікторини прийшли представники міської влади. У залі пролунали щирі слова подяки всім учасникам та теплі привітання переможцям від заступника міського голови Н.Д.Угнічевої та секретаря Комсомольської міської ради С.О.Калашнік.

 

Нагадаємо, що з ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді, вікторина з історії та культури держави Ізраїль стартувала з  1 січня 2013 року. Конкурс було оголошено серед комсомольської молоді віком від 10 до 20 років, яка навчається в загальноосвітніх та професійних навчальних закладах міста.

 

Протягом січня 2013 року на розгляд журі було представлено 37 робіт. Роботи оцінювало компетентне журі: методист міського методичного кабінету відділу освіти Н.С.Барскова, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді виконкому О.І.Цілуйко, вчитель історії та географії НВК ім. Л.І.Бугаєвської Б.В.Портяний, вчитель історії і правознавства ЗОШ І-ІІІ ступеню № 2 Л.О.Пікуль, голова Парламенту дітей м. Комсомольська  Валерія Каверзнєва.

 

Голова журі, методист міського методичного кабінету відділу освіти Н.С.Барскова, зазначила, що при визначенні переможців враховувалися вірність та повнота відповідей, змістовність викладеного матеріалу, правильність оформлення роботи, вміння користуватися енциклопедичними джерелами, Інтернет-матеріалами, наявність власних міркувань та «handmade» поробок, а також оригінальність оформлення робіт.

 

Переможцями вікторини стали кращі з кращих, вони доклали чимало зусиль, аби знайти правильні відповіді на всі запитання вікторини.  

Призером вікторини з історії та культури держави Ізраїль журі конкурсу одноголосно визначило учня ЗОШ І-ІІІ ступеню №4 Шевелу Володимира. ІІ місце поділили між собою гімназистка Балала Євгенія та учениця ЗОШ І-ІІІ ступеню №4 Гармидер Абігаль. ІІІ місце посіли роботи учениці ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 Мізіної Наталії та учениці ЗОШ І-ІІІ ступеню №2 Терен Ольги. Гран-прі вікторини з історії та культури держави Ізраїль отримав учень 7 – А класу гімназії ім. В.О.Нижниченка Ситник Всеволод.

 

Переможців відзначили дипломами та вручили пам’ятні подарунки. Кожен учасник вікторини був нагороджений спеціальним сертифікатом та невеличким призом.