АПАРАТНА НАРАДА

14.02.2013, 09:02

АПАРАТНА НАРАДА

11 лютого у виконкомі Комсомольської міської ради за головуванням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова відбулася апаратна нарада. Дмитро Геннадійович розпочав засідання з аналізу виконання протокольних доручень, даних керівникам структурних підрозділів за наслідками проведення попередньої апаратної наради.

 

Начальник цеху телекомунікаційних послуг № 10Полтавської філії ПАТ«Укртелеком» В.Л.Великороднийдоповів про стан виконання доручення міського голови С.А.Супруна щодо відновлення роботи системи оповіщення у м. Комсомольську: «На сьогоднішній день ремонтні роботи тривають».

 

Д.Г.Биков висловив занепокоєння складною ситуацією, в якій опинилися мешканці міста та навколишніх сіл, у наслідок скасування ПАТ «Комсомольське АТП-15347» маршруту № 101. У напрямку м. Комсомольськ - с. Дмитрівка – м. Кременчук здійснює перевезення пасажирів ПП Клеймьонов І.Ю. за маршрутом №170. На жаль, право пільгового проїзду цим маршрутом передбачено тільки для 1 особи і тільки в 1 напрямку. Д.Г.Биков доручив управлінню житлово-комунального господарства вивчити питання та виправити ситуацію.

 

Минулого тижня відбулося засідання робочої групи з питань упровадження системи відеоспостереження у місті Комсомольську. Перший заступник міського голови Д.Г.Биков розповів про візит посадовців виконкому до ВАТ «Полтавський ГЗК», метою якого стало ознайомлення із системою відеоконтролю «Trassir», що встановлена на підприємстві. «Trassir» є системою безпеки нового покоління, що відповідає останнім європейським вимогам. Системи відеоспостереження такого типу встановлені лише у м. Києві та м. Донецьку. Система цифрового відеоспостереження «Trassir» володіє здатністю автономного високоякісного відеозапису з можливістю віддаленого контролю. Це унікальний інструмент відеоаналізу та розпізнавання об'єктів. Інтелектуальна техніка покликана допомагати правоохоронним органам та надійно забезпечувати безпеку в місті. У ході наради було визначено терміни підготовки технічної документації, проведення тендеру, придбання відеотехніки та її монтажу.


Як зазначив заступник міського голови Ю.М.Муха, питання ціни на хліб для ПАТ "Комсомольський хлібозавод" залишається складним. Виробникові хліба складно утримати ціну на хліб в умовах росту цін на зерно та інші видатки. Згідно з протоколом погодження оптових та роздрібних цін, відпускну ціну деяких видів хліба з 1 лютого підвищено на 6-7 %, що в грошовому еквіваленті становить 20-30 копійок.

Аналізуючи стан надходження доходів до міського бюджету за підсумками січня 2013 р., Ю.М. Муха звернув увагу головних розпорядників коштів на економне їх витрачання у межах планових асигнувань на 2013 рік. У І півріччі 2013 року за рахунок вільних залишків будуть виділятися кошти лише на незавершені капітальні ремонти та усунення аварійних ситуацій.

 

На апаратній нараді у черговий раз піднімалось питання щодо реформування закладів охорони здоров’я. Начальнику Управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпаку було доручено напрацювати обґрунтування щодо створення госпітального округу в м. Комсомольську і надіслати їх до Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації.

 

За інформацією начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області І.Г.Туля за період з 01 по 10 лютого сталося 9 крадіжок, 1 пограбування. З них 5 крадіжок було розкрито.

 

З інформацією про заходи, які заплановано провести Комсомольською міською радою та її виконавчим комітетом найближчими днями виступили секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара.