ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТРИВАЮТЬ

15.02.2013, 10:03

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТРИВАЮТЬ

08.02.2013 року у виконкомі Комсомольської міської ради відбулося чергове засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку. У засіданні, яке вів голова комісії О.Б.Юренко, взяли участь перший заступник міського голови Д.Г.Биков, секретар міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Ю.М.Муха. Депутати розглянули перелік заходів, видатки на які у 2013 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища, заходи по виконанню програми «Благоустрій міста» на поточний рік. Члени комісії підтримали проекти рішень.

Цього ж дня комісією – мандатною, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини та розвитку громади було розглянуто ряд профільних питань. Члени комісії також заслухали та прийняли до відома інформацію голови громадської ради при Комсомольській міській раді Р.І.Клименко про діяльність громадської ради у 2011-2012 роках.

 

У понеділок, 11 лютого 2013 року у малій залі виконкому майже о 18.00 вечора закінчила свою роботу постійна комісія з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології. На порядок денний було винесено питання поновлення прав користування земельними ділянками, профільні питання архітектури та містобудування. Члени постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології під головуванням В.М.Краснопіра опрацювали 49 питань, з них 7 проектів рішень було повернуто на доопрацювання у зв’язку з неякісною підготовкою питань профільними відділами та управліннями виконкому.

 

12 лютого 2013 р. під головуванням С.В.Орлова відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я. У роботі комісії взяли участь секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, начальники структурних підрозділів виконкому. Інформацію про хід виконання Комплексної програми «Соціальна робота із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді на 2011- 2014 роки» доповіла виконуюча обов’язки директора Центру соціальних служб для сім’ї та молоді Г.О.Соса. Члени комісії розглянули зміни до штатного розпису Комсомольського центру первинної медико-санітарної допомоги, питання розміщення в будівлі комітету самоорганізації населення приватної забудови мікрорайону Піддубне лікарського консультативного пункту.

12 лютого 2013 року постійна комісія з питань економічної політики, бюджету та фінансів під головуванням О.М.Лисенка теж провела своє чергове засідання. У засіданні взяли участь секретар міської ради С.О.Калашнік, заступники міського голови Ю.М.Муха та Н.Д.Угнічева. Депутатами було розглянуто 9 проектів рішень, серед яких найбільш жваве обговорення викликали питання внесення змін до структури Комсомольського центру первинної медико-санітарної допомоги, та питання внесення змін до показників міського бюджету на 2013 рік. Члени комісії підтримали проекти рішень та рекомендували внести їх на розгляд сесії міськради.