15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

15.02.2013, 11:12

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Сердечно вітаю Вас зі святом!

 

В Україні 15 лютого відзначається День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свій службовий обов’язок за межами Вітчизни та прийняли участь у війнах і збройних конфліктах, що відбулися після завершення Другої Світової війни. 24 роки назад 15 лютого 1989 року з Афганістану було виведено останню колону радянських військ. Саме цей день став Днем пам’яті не тільки для тих, хто воював в Афганістані, але і для всіх воїнів-інтернаціоналістів, які брали участь у врегулюванні військових конфліктів на території ближнього і далекого зарубіжжя. У місті Комсомольську на сьогоднішній день проживає 218 воїнів - інтернаціоналістів, з них – 151 особа служила в Афганістані. Під час цієї довготривалої війни загинуло 4 воїна з нашого міста, 18 повернулися додому інвалідами, 27 героїв-земляків пройшли через це пекло, але не дожили до сьогоднішньої пам’ятної дати.

 

У цей день я віддаю шану воїнам, які чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця. Я поділяю біль з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких. Вічна слава усім, хто поклав на олтар перемоги найдорожче – життя, чиї імена пішли у безвість, кому судилося померти від ран.

 

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Зичу Вам доброго здоров’я, сімейного затишку, миру, злагоди, добра і довгих-довгих років життя!

 

З глибокою повагою

Міський голова

С.А.Супрун