СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

21.02.2013, 09:11

СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


19 лютого у великій залі виконкому відбулась тридцята сесія Комсомольської міської ради VI скликання. Вів сесійне засідання міський голова С.А.Супрун.

 

Депутати розглянули блок питань гуманітарного напрямку. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко доповіла депутатському корпусу про реалізацію у 2012 році Програми розвитку молодіжної політики в Комсомольську на період до 2015 року. Тетяна Володимирівна повідомила, що у минулому році було впроваджено у життя 19 молодіжних проектів, на які із міського бюджету було виділено 180 тис. грн. Із загальної кількості реалізованих минулоріч проектів 4 мають статус міжнародних, 2 – всеукраїнських, 13 проектів спрямовані на розвиток територіальної громади. Реалізація проектів відбувається за принципом молодь-влада-громада. Т.Оробченко надала об’ємну інформацію і щодо реалізації у 2012 році Програми розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства і дитинства на період до 2015 року. Особливою увагою в місті оточені багатодітні сім’ї, ними постійно опікується міська влада. У Комсомольську 24 мами удостоєні високого звання «Мати-героїня».

 

Депутати міської ради заслухали як виконувалась у 2012 році Комплексна програма «Соціальна робота із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді на 2011-2014 роки». Широко інформувала про це директор Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Олена Запсельська, розкривши усі напрямки діяльності із ними.

 

Начальник служби у справах дітей Лариса Василенко розповіла про виконання у 2012 році Програми соціально-правового захисту дітей на 2011-2016 роки.

 

Під час сесії були затверджені Положення про стимулювання педпрацівників дошкільних навчальних закладів, переможців конкурсу «Вихователь року» та Положення про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури.

 

Депутати також розглянули фінансові питання. Вони затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2012 рік і внесли зміни до показників міського бюджету на 2013 рік. Згідно із порядком денним були розглянуті питання економічного розвитку, житлово-комунального господарства, архітектури й містобудування, а також ті питання, що стосуються поновлення прав користування земельними ділянками. Депутати прийняли відповідні рішення.