23 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!

22.02.2013, 10:14

Шановні захисники Вітчизни!

Прийміть найщиріші вітання зі святом мужності, честі й гідності, безмежної вірності Батьківщині та своєму обов’язку!

Дорогі ветерани! Цього дня ми повертаємося пам’яттю до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осмислити, кому зобов’язані мирним небом над головою. Дякуємо Вам за те, що зберегли мир і спокій в наших оселях, мужньо боронили українську землю в роки Великої Вітчизняної війни! Ми схиляємося перед Вашою мужністю та героїзмом, ми вчимося у Вас любити Батьківщину!

Шануємо пам'ять воїнів-інтернаціоналістів, вони, як ніхто інший, добре знають ціну мирного життя. Військові миротворці гідно витримали іспит на мужність, силу духу, патріотизм, виконали свій військовий і громадянський обов’язок.

З великою повагою і щирою вдячністю ми вітаємо мужніх і самовідданих людей, які несуть військову службу сьогодні, охороняючи інтереси народу і держави. Переконаний, що наша армія і надалі буде потужною силою, яка забезпечуватиме безпеку, стабільність, мир і спокій українців.

Нині це свято заслужено сприймається як свято всіх чоловіків. Адже традиційно саме їм належить захищати рідний край. За усіх часів не було більш почесної справи, ніж захищати рідну землю. Тож вітаю всіх чоловіків, які вважають за честь нести відповідальність за мирне сьогодення.

Зичу всім захисникам Вітчизни міцного здоров'я, довгих років мирного життя, щастя, гараздів і статків, благополуччя та родинного затишку, уваги й турботи рідних та близьких!

З повагою

міський голова С.А. Супрун