установчі збори по створенню громадської ради при Комсомольській міській раді

26.02.2013, 11:53

ОБРАНО НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ КОМСОМОЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

25 лютого 2013 року у виконкомі Комсомольської міської ради відбулися установчі збори по створенню громадської ради при Комсомольській міській раді на 2013-2015 роки.

У заході прийняли участь представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчої спілки, міської влади, ЗМІ. Збори відкрив міський голова С.А.Супрун. Очільник міста особисто подякував попередньому складу громадської ради за активну роботу та висловив надію на плідну співпрацю з членами громадської ради наступного скликання. 

Голова ініціативної групи Володимир Юрійович Чистяков доповів усім присутнім про проведену роботу з підготовки установчих зборів. Володимир Юрійович зазначив, що 26 громадських організацій виявили бажання делегувати своїх представників до громадської ради, про що свідчать подані заяви. Було заслухано звіт голови громадської ради попереднього складу Руслана Івановича Клименко про її діяльність за період 2011-2012 рр.

До складу громадської ради, яка буде працювати наступні 2 роки, шляхом відкритого голосування було обрано 26 представників від громадських організацій. Учасникам заходу було запропоновано ознайомитися з проектом Положення про громадську раду при Комсомольській міській раді.

На установчих зборах було обрано робочу групу для організації та проведення першого засідання новообраної громадської ради, що відбудеться 21 березня 2013 року о 16.00 у малій залі виконкому Комсомольської міськради.